Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idegen helyen hogyan használjá...

Idegen helyen hogyan használjátok a WC-t?

Figyelt kérdés
Gondolok mondjuk szórakozóhelyre, ahol sajnos kevés alkohol után is sokszor ki kell mennem. Ilyenkor mindig letörölgetitek az ülőkét?
2016. ápr. 27. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Felhajtom az ülőkét, és a wc fölé kuporgok. És próbálok beletalálni. Általában sikerül. Vigyázok hogy semmihez ne érjek hozzá, se a kezemmel, se a ruhámmal. Soha nem ülnék rá semmiféle idegen wc-re!
2016. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16:05 : Neked nem szokott mellé menni? Nem szeretek piszkot hagyni magam után, de sajnos így megesik.
2016. ápr. 27. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy törölgetem, rá sem ülök. Vigyázok, hogy ne menjen mellé és a bugyimra se.
2016. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is felhajtom a wc ülőkét, és megtartom magam, úgy pisilek. Gyakorold otthon, hogy ne menjen mellé. :D
2016. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem csak akkor ment mellé, mikor csupaszra borotváltam odalent. Lehet, hogy hülyé.n hangzik, de a szőr irányítja a sugarat vagy nem tudom, de mióta nem borotválom le teljesen, azóta nincs olyan problémám hogy mellé megy.
2016. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17:21 : Ez valószínűleg így lehet, nekem teljesen szőrtelen és minden irányba fröcsköl, nem teljesen egy sugárban megy.
2016. ápr. 27. 17:32
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem folyton mellé megy, utálom
2016. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyébként én sem ülök rá
2016. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kisdolignál én sem ülök le, de nagydolignál le szoktam, ilyenkor a bugyimat alig combközépig tólom és így az érintkezik az ülőkével, nem a bőröm. (Így is kicsit előre dőlök, hogy hátrafele ne érjek hozzá.) Ez azért is jó, mert ha esetleg rádnyitnak vagy ilyesmi, nem látnak oda az intim pontokra. 27/N
2016. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó ez elég vicces. Ilyenkor azt szoktam látni hogy wc papirral letakarják és úgy ülnek rá. Nem szoktam szarni nyilvános helyen csak néha látom ezt a megoldást.
2016. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!