Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jon meg, tünetek a terhess...

Nem jon meg, tünetek a terhessege, tesztek negatívak, szerintetek menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Folyamatos, Tompa alhasi fájdalmak, duzzadt, fájdalmas mellek, emelyges, fáradtság, gyakori vizelés, csupa terhességi tünetek. Van egy nagyfiam, ismerem a terhességet, most viszont cseppet sem lenne aktuális.

Tul vagyok három negatív teszten, raadasul gyogyszert is szedek. szünetet tartok eppen, három napja kellett volna megjonnie. Az alhasi fájdalmak erősödnek, de igazan erősnek nem mondanám.

Ugyeletre nem tudok elmenni, egyedul vagyok itthon a gyerkoccel, a nogyogyaszom nem rendel mar a heten, állami rendelésre nyilván heteket kellene varni. Vannak tapasztalataitok hasonlókkal? Esetleg info arról, hogy milyen esetekben szamit surgosnek az orvosi ellátás? Feleslegesen depláne nem rohangalnék a kórházba...

Koszonom elore is


2016. ápr. 27. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az OEP finanszírozott területi nőgyógyászati szakrendelésen kötelesek időpont nélkül, még aznap fogadni a beteget, ha olyan betegségre utaló panasza van, aminek, ha elmarad a kezelése, akkor maradandó egészségkárosodás lehet belőle.
2016. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"állami rendelésre nyilván heteket kellene varni" - degyois -bemész és elmondod a panaszaid. Hány éves vagy?
2016. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*dehogyis
2016. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
30 vagyok es sajnos nagyon negatívak a tapasztalataim a kórházakkal. De koszonom az infót, delelott betelefonalok es remelem, hogy fogadni is fognak!
2016. ápr. 28. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!