Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajgyógyászt keresek Miskolcon...

Hajgyógyászt keresek Miskolcon, ki járt már ilyen jellegű kezelésen?

Figyelt kérdés
illetve tapasztalatokat is meg lehet osztani :)

2016. ápr. 28. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesómmal voltunk. Nagyon megbántuk. Ködösített, hogy csak egy konzultáció, aztán csak egy amaz és ott tartottunk, hogy 50.000,- Ft és semmi nem változott, mert ha ez nem jó akkor majd kap rá másik sampont. Úgy éreztük, nem kísérleti nyúlnal mentünk. Ott is hagytuk. Azt gondolom, hogy egy jó bőrgyógyász vagy egy kozmetológus (nem kozmetikus, hanem orvos) is elég jól meg tudja mondani mi a gond. Ha tápanyaghiány akkor vitaminként vagy gyógynövény sporttáplálkozási boltban vagy gyógyszertárban kapható készítményekből be tudod vinni a szervezetedbe. Különleges fodrászati termékeket meg már a netről is tudsz rendelni. Nekem nagyon nagy csalódás volt.
2016. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a visszajelzést, bár csalódott vagyok, hogy még egy hajgyógyász se tud segíteni...
2016. ápr. 28. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is csalódás volt. Gyorsan zsírosodó, kevés hajam van, ami eléggé hullik is. Rám sóztak 8000 Ft-os sampont meg balzsamot, hogy ettől majd elmúlik, de kb. mint halottnak a csók.
2016. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!