Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés után visszahívtak,...

Rákszűrés után visszahívtak, segítség teljesen késtégbe vagyokesve?

Figyelt kérdés
Március közepén voltam nőgyógyásznál, és ma kaptam egy levelet, hogy rákszűrés eredménye megvan, menjek vissza mert további kezelés szükséges. Nem sürgősen, csak így hogy menjek vissza. teljesen kiborultam, képtelen vagyok írni a szakdolgozatomat is, egyszerűen tiszta ideg vagyyok. persze a doki délelőtös volt így fel se tudtam hívni csak hétfőn tudom. Ti kaptatok már ilyen levelet? Vagy ha nagy gáz van felhívnak?

2016. ápr. 29. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg gyulladás. Nekem is volt ilyen, és én is paráztam rendesen.
2016. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha komoly akkor sürgősen hívnak vissza és telefonon is keresnek, amúgy valószínű valami gyulladás, fertőzés, kis dolog.
2016. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A parázáson túl vagyok, egész este csak sírok. Remélem h "csak" egy kis gyulladás de már teljesen öszeroppanok
2016. ápr. 29. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Hat figyi, attol, hogy nem tudsz rola, meg kb barmikor erhet egy agyverzes, infarktus, fejedbe hullhat egy viragcserep, jardan eluthet reszeg sofor, stb., szal nem erdemes tulspilazni a dolgokat. :)
2016. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2 barátnőmet hívták vissza. Felhívták őket telefonon, hogy sürgősen menjenek vissza.

És mindkettőnek egyszerűen értékelhetetlen volt a mintája! Egyiknek semmi baja, másiknak gyulladása volt. Sztem nem normálisak... A frászt hozzák az emberre.

Úgyhogy próbálj megnyugodni! Tudom, nehéz.

2016. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, próbálok megnyugodni. (Hármas: nem a halállal van bajom, sőt a hirtelen halállal ki is egyeznék, de műtét, kemo, stb... na azt ne)
2016. ápr. 29. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is vissza kellett egyszer menni ilyen miatt, gyulladás volt, jóddal kenegette odabenn, 2, 3 alkalommal. Hüvelyen keresztül nyúlt fel.
2016. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Telefonon annyit tudtam meg h nincsen nagy baj, ne aggodjak, de nem mondhat többet. Mondjuk nem is szamitottam semmi konkretra de jo tudni azert ennyit is.
2016. máj. 2. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg vmi gyulladás lesz "csak".
2016. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!