Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 évesen késik a mensim ez...

14 évesen késik a mensim ez normalis?

Figyelt kérdés
14eves vagyok kb masfel eve menstruálok eddig nagyjabol rendszeresen 21 naponta meg is jott anyum azt mondtta h ez normalis viszont mar 3 napja késik (SZUZ VAGYOK) az lehetseges hogy azert késik mert beleszerettem egy sracba aki szinten szeret es pl megcsókolt vagy ilyesmi ? Ez az elmult napokban volt

2016. ápr. 30. 08:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Es meg annyihogx az elmult 2napban hányingerem van es a hasam is fáj
2016. ápr. 30. 08:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ettől nem késhet, csak attól késhetne, ha terhes lennél, de ha szűz vagy akkor erre esély sincs.😅 normális, ha néha késik picit, de ha kimarad akkor menj rl orvoshoz.
2016. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony lehet rá hatással a lelkiállapot, de akár az időjárás- vagy környezetváltozás is. A hasfájást és a hányingert viszont okozhatja vírus is, ami szintén belezavarhat a ciklusba. Pár nap késésnek nincs jelentősége, viszont ha nem jön meg, ahogy az előző írta, irány az orvos.
2016. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a válaszokat ment a zold kez
2016. ápr. 30. 10:14
 5/5 anonim válasza:
Ha nagyjából rendszeresen jött meg eddig is, akkor belefér pár nap eltolódás. Ezek szerint még nem állt be rendesen, ne aggódj. Ha ideges vagyok, amiatt is késhet, vírus miatt is... Régen nekem is késett akár 5-6 napot is. Nem kell megijedni, ha nem tettél érte, hogy késsen, akkor kár parázni. :)
2016. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!