Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz szőrösen vagy...

Nőgyógyászhoz szőrösen vagy szőr nélkül?

Figyelt kérdés
Leborotváljátok ott, mielőtt nőgyógyászati vizsgálatra mentek? Elgondolkoztam, melyik a ciki, meghagyni a szőrt vagy csupaszon menni?
2016. máj. 1. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nőnek mindegy, a férfi meg mindkettőt szereti.

:)

2016. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen mindegy, amít TISZTA, frissen mosott
2016. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosnak teljesen mindegy a szőrzet. A higiéniai a fontos (a női nemi szervet belül csak orvosi utasításra lehet tisztítani, még vizsgálat előtt sem szabad ezt megtenni, csak a külső területet fontos megmosni), a szőrzet egyáltalán nem.

Igaz, vannak olyan nőgyógyászok, akik felvilágosítják a nőt a szőr fontosságáról, megtartásáról.

2016. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem borotválom le sem ezért, sem másért.

nőgyógyászhoz nem csak kis fiatal p.ncik járnak :o szóval neki tök mindegy. csak tiszta legyen... (bár ez sem megy mindenkinek)

2016. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nőgyógyász miatt felesleges borotválkozni, őt nem fogja érdekelni a dolog, ha csak nem valamilyen külsőleg megjelenő problémáról van szó (pl. pirosodás kívül). Egyébként talán jobban jársz a szőrrel abból a szempontból is, hogy ha olyan az orvosod, csupasz nemi szerv esetén kikelhet magából, hogy ez mennyire egészségtelen. Én egyszer jártam így, tíz percig pofázott arról, hogy ez mennyire árt nekem.
2016. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászok szerint káros leborotválni!

Engem jól le is toltak...

2016. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!