Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Nőgyógyászhoz borotvált...

SOS! Nőgyógyászhoz borotvált vagy nem borotvált szeméremdombbal kell menni?!

Figyelt kérdés
Sosem voltam még nőgyógyásznál, így nem tudom, ti hogy mentek? Van valami illendőség e téren? :S

2014. ápr. 8. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
ahogy neked kényelmes
2014. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én még nem voltam,de hidd el,hogy az orvos nem azt fogja nézni hogy borotvált-e vagy nem :)
2014. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
29%
Szerintem szedd le. Én is leszoktam. Elég kellemetlenül érzem magam még így is..
2014. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Az én nőgyógyászom azt mondja, hogy teljesen mindegy. Minden kliensét úgy fogadja el, ahogy van. Ez a szőrtelenítés dolog nem a nőgyógyászok miatt alakult ki. Inkább a saját magunk, és a párjaink megelégedésére.


Nekem 3 gyerekem van, az utóbbi időben igen gyakran voltam nőgyógyásznál, és nem tette szóvá sem pozitív, sem negatív jelzővel. (Én mondjuk teljesen legyantáztatom az utolsó szálig). A szülőszobán a szülésznő is megvizsgált, Ő sem tette szóvá. Feltételezem, hogy ha valaki érintetlenül hagyja, azt sem teszik szóvá, de nem tudom, szőrös tapasztalataim nincsenek.

2014. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sosem borotválom a szeméremdombomat, csak rövidre nyírom hajvágóval, plusz a bikini vonalamat borotválom. Egyszerűen nem bírnám elviselni csupaszon.

Annyi illendőség van, hogy fürdeni kell előtte, de ez magától értetődő. Tényleg ahogy neked kényelmes, és jól esik.

2014. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg szőrösen nem tudnám elképzelni. A szőrszálakon annyi baci tapad meg. Azt nem mondom, szülés előtt vicces látvány lehettem a kozmetikusnál, de megoldottuk. És pl. a gyantázás hetekig szép sima. A legkisebbem 4 hetes lesz, már lassan időszerű egy újabb gyantázás, de még egy picurit várok, de a 6 hetes kontrollra már tuti megint megcsináltatom.
2014. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A vizsgálat előtti zuhanyozás szerintem alap.
2014. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tartják egészségesnek a borotválást a nőgyógyászok.

Inkább ollóval rövidre.

2014. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a gyantára szavazok.
2014. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!