Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal MINDIG védekezünk és nagyon odafigyelünk,hogy ne sérüljön az óvszer.Nem történt baleset még soha igy nem lehetek terhes hiszen nincs mitől..de mégis késik a mensim,utoljára március.26-tól április.1-ig volt és még mindig nem jött meg újra,általában a ciklusom hosszabb 28 napnál,30-31 nap szokott lenni de már azt is meg haladtam.A melleim 2 napja érzékenyek és 3-4 napja már lett pár gyulladt pattanás az arcomon ami ilyenkor nekem szokott lenni de vérzés még nincs..1 órája voltam szaladni,máskor is szoktam járni tehát megvan szokva a szervezetem de ma 2km-nél (általában 2 vagy 2,5 km-t futok) nagyon begörcsölt a hasam alsó része,pont olyan fájást éreztem mint amit menstruáció alatt szoktam és picit hányingerem lett igy abba kellett hagyjam a futást.Azt hittem megjött de hazajöttem és csalódnom kellett mert még mindig nem..nagyon nagy a késés,van okom aggodalomra?Van esély rá,hogy terhes legyek vagy csak késik?

2016. máj. 2. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet, de az esély minimális. Én 28 éves vagyok, 16 éve menstruálok, a legelső után maradt ki egy hónap, meg kb. fél éve egy. Nem is értettem, mondjuk én nem paráztam, mert akkor nem volt párom. De szóval az is lehet, hogy valami miatt kimaradt (fogyás, pajzsmirigy problémák, stressz, stb.)
2016. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet vettél már? Ha még nem, akkor vegyél. Ha az se mutat semmit akkor irány a nőgyógyász.
2016. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A stressztől is késhet. Menj el dokihoz ő majd megmondja a probléma okát. De a menstruáció stressz és életkörülmények változásának hatására is késhet.
2016. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!