Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek orvoshoz kellene...

Szerintetek orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegy a köldökömben, nem is emlékszem mióta, szerintem pár éve, de anyáék mondták hogy lehet hogy már születésemtől.. Nem növekszik, nincs is fura színe de én tegnap elkezdtem aggódni, hogy nem lehet e ebből bajom.. Mert hogy olyan rendellenes helyen van.. A válaszokat előre is köszönöm :)

2016. máj. 3. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod.
2016. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az anyajegyek lehetnek veszélyesek és veszélytelenek is.

Ennek eldöntése bőrgyógyász szakorvosi kompetenciába tartozik. Egy idegen csak a logikáját, tapasztalatát. elképzelését fogja tudni elmondani, de nem vagyunk szakértők, így csak laikus hozzászólásokat fogsz olvasni.

Jelentkezz be bőrgyógyászhoz, aki 5 sec. alatt eldönti, van-e valami teendőd ezzel vagy nincs. Csak ő adhat megfelelő véleményt neked.

2016. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) igen tudom már anyával is beszéltem, hogy meg akarom nézetni de azt mondta, hogy még ráér, szóval arra gondoltam, hogy itt valaki tud valami konkrétat vagy nyugtatót mondani :)
2016. máj. 3. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!