Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudnám "elmulasztani"...

Hogy tudnám "elmulasztani" vagy elállítani a menzeszem?

Figyelt kérdés

19. napon vagyok, erre elkezdtem barnázni és görcsöl a hasam. Persze, pár nappal wellness utazás előtt. :( Dokimhoz csak hetek múlvára van időpont. :(

Bármilyen praktika, tanács érdekel!

Köszi!


2016. máj. 5. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre nincsenek praktikák, módszerek, nem lehet és kész.
2016. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszont mindenképp érdemes majd meglátogatnod egy nőgyógyászt, mert nem egészséges, ha ilyen rövid a ciklusod. Ha pedig ez ritka alkalom, akkor is érdemes utánajárni, van-e valami betegség a háttérben, amiért ilyen hamar vérzel.
2016. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem írt már fel nőgyógyász olyan gyógyszert, amivel el lehetett tolni a havivérzés idejét a nyaralás utánra. Persze nem szabad ebből rendszert csinálni, de egy-két nyaralásnál már éltem ezzel a lehetőséggel. A tabletta nevét elfelejtettem, de egy nőgyógyász biztos tudja.
2016. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmúlasztani nem tudod, de jelentősen gyengül, ha sok C-vitamint fogyazstasz. Tényleg sokat, én ha nagyon mennem kell valahova és éppen erős a vérzésem, előző nap 5-6 db 1000 mg-osat is elszopogatok, és ilyenkor másnapra enyhül. Viszont később behozza a lemaradást, erre számítani kell. Aminek ki kell jönnie, az kijön, nincs mese.
2016. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az elozo irta. Bar melegvizben fogsz furdozni akkor mindegy mert a melegviz kitagitja az ereket es gyorsabban verezhetsz.

Tampont hasznalj es C vitamin!!!!:)

Jol fogod magad erezni igy is

2016. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elmentem egy éppen rendelő dokihoz és felírta a norcolut-ot, hála Istennek. :)

Köszi a válaszokat!

2016. máj. 6. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Remek :)

Szokást viszont ne csinálj belőle mert nagyon ártalmas :)

2016. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!