Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 honapja késik a menzeszem...

Gyorgyoti23 kérdése:

2 honapja késik a menzeszem most jönne meg harmadszor anyukám ugy gondolta el kell mennem nőgyogyászhoz hogy leplezzem az önkielégitésemet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges nőgyógyászhoz menni. Az önkielégítést pedig nem kell leplezni, anyudnak nem kell bent lennie a vizsgálatnál, ha pedig nem élsz nemiéletet nem fogja firtatni az orvos mi miért van.

Plusz maszturbálni természetes, mindenki szokott, még az is aki aktív nemiéletet él.

2016. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy eddig kétszer menstruáltál és anyád azért vinne, mert 2 hónapja nem jött meg a harmadik?

Hány éves vagy? Nagyjából 17-18 éves korig teljesen normális, ha nem áll be rendszeresre.

Azt meg senki nem tudja megállapítani (a nődoki sem), hogy mikor végeztél önkielégítést, vagy végeztél-e valaha is.

2016. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jesszus, micsoda képzavar van itt. Kezdjük az elején.


Nálam kettő év telt el az első pár mensim után, na azzal már dokinál voltunk. Két hónap az lópikula, ezzel totál felesleges nőgyógyászhoz menni, mert ez NORMÁLIS, a legtöbb tízenéves lánynak eltelik ennyi idő két mensi között.


Azt pedig nem lehet megállapítani, hogy masztizol vagy nem, nem is értem, ezt hogy gondoltad. Senki nem fogja tudni. Se anyád, se a doki. Mindenki ezt csinálja, nem nagy cucc.

19L

2016. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell orvoshoz szaladni

Anyukadnak ezt tudnia kellene h ha először jön meg utána meg 1-3 év mire tejesen beáll es kimaradozhat néha egy két napos lesz néha hét nyolc :)

Az öt kielégítést nem fogja megtudni .. Ha csak nem előtte vagy hangosan teszed amit nem hiszek :) relax

2016. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi am 14 vagyok és elég ciki lenne ha anyukám meg tudná de nem hiszi el nekem hogy ez normális...
2016. máj. 6. 05:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondd már el neki, hogy az első pár évben MINDEN lánynak össze-vissza jön meg, ez normális. Nem hiszem el, hogy nála nem így volt. Ezzel felesleges a doki idejét húzni, mert semmi bajod nincsen.
2016. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tudom de az anyukám nem hisz nekem
2016. máj. 6. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!