Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egyáltalán nem nőtt mellem,...

Ha egyáltalán nem nőtt mellem, annak lehet valami hormonális oka?

Figyelt kérdés
Lassan 22 éves leszek, és konkrétan nincs mellem, kitömött push-upos melltartókat hordok, ezekkel elég jól tudok csalni, de ez még nem változtat a tényen. Anyukámnak és a családban a nőknek mind van mellük, C-D-s kosár körüli. Valamint az arcom kicsit jobban szőrösebb mint más lábyoknak, szőkítem, így nem feltűnő, de ennek lehet valami hormonális oka?

2016. máj. 6. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet igen. Vérvétel,hormonvizsgálat
2016. máj. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sima vérvételen voltam már, nőgyógyásznál is, nem mondtak semmit, bár erre nem kérdeztem így rá konkrétan. Külön hormonvizsgálatot kell kérni?

És ennek lehet valami következménye? Menzeszem van, igaz csak 3 napig tart és nem sok jön.

2016. máj. 6. 08:10
 3/13 anonim válasza:
49%
Nekem például a kicsi jobban bejön mint a nagy
2016. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Genetika. Ha a családban nem a kannák a dominánsak, akkor vélhetően ezt viszed tovább te is, ha még pl atletizálsz is akkor pláne. Persze egy rutin kivizsgálás nem árt, de lehet ennyi lesz. Ha összejössz egy kisfarkúval kiegészíthetitek egymást és ezt tényleg nem bántásból mondom, hanem mert ezeken itt mindig mindenki picsog
2016. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat várok!! Köszi!

Írtam, hogy a családban mindenkinek nagy melle van, én meg úgy nézek ki mint egy 11 éves kislány.

2016. máj. 6. 08:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja jól van nem olvastam végig, minden ősödet nem ismerheted szóval ettől még áll amit írtam. Azért egy dokival megnézetheted magad, mondjuk pajzsmirigy vizsgálat sem ártana mert annak az alul vagy felül működése tud izgalma dolgokat okozni.
2016. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

tabit szedsz?

pl csajom szedi, és mikor az egy hetes szünete van, érzi h bizseregnek a mellei, meg feszülnek.

ergó ha nem szedné, tuti nőnének neki.

másik ossz, hogy a pattanásai is előjönnek ilyenkor de tényleg...fura. Éppen ezért mindig tabit szed.

2016. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

milyen mellre vágysz?


attól függ, mit értesz 11 éves kislány alatt... már csak azért is mert azért a 70-80B-s mell elég átlagos kategória, egyáltalán nem kicsi, és független hogy C-D van a családba 6 ágra felmenően örökölhetsz.


Persze nem mondom hogy nincs igazad, mert ha nem 70-80B-ről beszélünk hanem még ennél is kisebbről, akkor igen megértem a problémád.


Egyébként véleményem szerint a túl nagy mell és a túl kicsi sem előny, ez a 70-80B-C már bőven elég és látványos tud lenni.

2016. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha tudni szeretnéd van-e hormonbajod, akkor igen kérj beutalót hormonvizsgálatra
2016. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy túlműködésem volt, arra szedek is gyógyszert, ezmiatt hízni sem tudtam régen, azóta híztam 15 kilót de mellem nem lett továbbra sem. Örülnék ha B-s mellem lenne...de teljesen lapos vagyok, még kis dudor sincs, A-s melltartót hordok, vagy ha B-t azt kitömöm de dekoltázsom ugyanúgy nincs. Nem szedek fogamzásgátlót, nem hiszem, hogy az segítene.

Az lesz, kérek beutalót hormonvizsgálatra.

2016. máj. 6. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!