Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és még nem...

Jazminfanni kérdése:

12 éves vagyok és még nem jött meg . Sajnos. Az osztályban majdnem minden lánynak meg jött már. Most a ti tapasztalaitokra lennék kiváncsi. Hol és mikor jött meg. Reagálás és kinek mondtatok el legelsőnek? 🙈

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 18:03
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
86%
Figyelj ne aggódj ez génektől is függ,hogy anyudnak mikor jött meg legelőször,nekem személy szerint 14 évesen jött meg,most 18 vagyok de az lényegtelen,a lényeg hogy ne aggódj,normális ha még nem jött meg,illetve én elöször anyumnak mondtam meg😊
2016. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
emiatt ne aggódj, 16 éves korodig normális, ha nem menstruálsz. nekem is 12 évesen jött meg :) én mamámnak mondtam legelőször, mert ő volt ott :D
2016. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
75%
amúgy ennek mi köze a tini párkapcsolatokhoz?:D
2016. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Hát anyának 12 évesen jött meg
2016. máj. 6. 18:55
 5/47 anonim válasza:
100%

Én 13 voltam, suli rendezvény volt éppen aznap. Nekem bnőm volt ott, akivel akkor epp ősellenségek voltunk, de adott betétet. Össz reakcióm meg az volt, h basszus, mit csináljak, amiokor nincs nálam semmi éseg itt vagyon jó sokáig?

De megoldottam, rettenetesen fura volt az első, vagyis szokatlan.

2016. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Hát igazából fehér folyásom egy éve van honalj szörzet van . Szemérem szörzet is kb egy éve . Pattanások. 😠 mellem már nől . 🙈
2016. máj. 6. 19:03
 7/47 anonim ***** válasza:
En 13 eves voltam és mar en is nagyon vártam.Azota megbantam😊😆,hogy vartam ,mert nem valami jó😐.
2016. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

Én 11 voltam, este görcsöltem, valahogy éreztem, hogy ez lesz ezért bugyiban aludtam, reggelre megjött. Anyának mondtam természetesen először.

Ne aggódj, 16 éves korig tök normális, ha még nem jött meg.

2016. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
58%

Húúúh én mennyire örültem volna ha még 12 évesen nincs meg! Elmondanám,hogy 8 éves voltam,mikor megjött,Keresztanyámnál nyaraltam,és konkrétan halálra rémültem,nem tudtam,mi történik velem :(

Magyarul 23 éve menstruálok :( és nagyon gyűlölöm!

2016. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Visszanézve örül az ember hogy nem korábban jött meg, mert annak aki szarul van kiesik pár nap az életéből miatta...Szóval ne aggódj, inkább örülj, hogy potenciális rosszul léteket úszol meg;) Nekem 13 évesen jött meg, nem emlékszem a pontosa pillanatra, de anyukám tudta meg először az biztos. Reagálás gondolom öröm volt, mert arra én is emlékszem hogy vártam valamennyire. Nem kellett volna:DD
2016. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!