Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki bejön nekem, hogy tudnám elcsalni beszélgetni négyszemközt? (értelmes válaszokat szeretnék)

Figyelt kérdés
Nemsokára vége van az iskolának (6-5 hét) (és valószínű, hogy nem tudok találkozni vele iskola után) és ha beszélni akarnék vele akkor vagy lámpalázas leszek vagy pedig nincs téma amivel elkezdhetnék vele beszélgetni. Mindig a barátnőivel lóg és ezért szeretnék vele négyszemközt beszélgetni. De, hogy csaljam el melölük néhányszór? Visszatérve a lámpalázra ha kiálok tömeg elé akkor tudok beszélni azzal nincs semmi gond + más lányokkal könyen tudok beszélgetni de vele nem. Ezt, hogy tudnám feloldani? Mellesleg az osztálytársaim nem olyan "kedvesek" mert engem biztos cukkolnának de ezen túl tudnák lépni de a lányt is valószínű és nem szeretnék neki fájdalmat okozni evvel.

2016. máj. 4. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
csak úgy, hogy beszélsz vele, máshogy nemmegy.
2016. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mellesleg szerintetek meghódíthatom 6-5 hét alatt?
2016. máj. 4. 16:45
 3/17 anonim ***** válasza:

Suli után várd meg és kísérd haza.Írj rá fbn aztán ha ott beszéltek utána nem lesz olyan ciki elhívni a barátnőitől.

Igen szerintem lehetséges 5-6hét alatt.

2016. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2. Köszi a válaszokat de barátnőivel jár haza is
2016. máj. 4. 17:14
 5/17 A kérdező kommentje:
fb nem olyan és szerintem jobban értékeli egy lány személyesen
2016. máj. 4. 17:15
 6/17 A kérdező kommentje:
*ha személyesen beszélsz vele
2016. máj. 4. 17:16
 7/17 Illés Dani válasza:
100%
legyél rafkós am segít ha mondjuk facebookon rá írsz am beszélgess vele igyekezz hagyni hogy meséljen és ha kérdez olyan választ adni amit hallani akar.amíg nem vagy a nagyon jó baráti kapcsolatban akkor mond el hogy tetszik neked de ne beszélj róla sokat.... nagyon jó mondja hogy elmond ha megkérdezi vagy megkérdezed neki ki jön be akkor remek alkalom mert vissza kérdezhetsz. Vigyáz bele ne és a nagyon jó barát zónába mert onnantól kezdve mint a tesójára úgy tekint rád és onnantól halót az ügy
2016. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Illés Dani válasza:
100%
nem lényeg az hogy fb-n vagy nem az a lényeg hoz létre minimális kapcsolatot onnantól kezdve személyesen is oda mehetsz hozzá vagy mondjuk elhívod valahova dumálni jó tanács nem csak a fiukat lehet a hasánál megfogni :D
2016. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
oké megprobálom a fb-set de milyen témával kezdjek bele a beszélgetésbe ilyenkor is bennem van az hogy elrontok valamit és ezt nagyon nem szeretném mert ő életem nője.
2016. máj. 4. 18:01
 10/17 A kérdező kommentje:
ammít írtál, hogy a "hasánál megfogni" ilyenkor van bennem az hogyha elutasítana.... érted
2016. máj. 4. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!