Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség kéne, nagyoktól,...

Segítség kéne, nagyoktól, felnőttektől tapasztaltaktól?

Figyelt kérdés

Szóval

Jövő héten erdei táborunk lesz. És nekem lassan 15. életévét betöltő lánynak pont akkor jön meg...

Próbálkozok, a menszesz előrehozásával (forró fürdő, tea).

Viszont eddig nem vált be.

Amikor nekem megvan akkor a 2. illetve 3. napon nagyon rosszul vagyok, sápadt vagyok, fáj a hasam, és nagyon megvan. És az osztályfönökünk nagyon nem megértő és egy 15 km-es túrát tervez. Az erdőben. Tampont nem használok de erdőben nem tudom, hogy , hogyan kellene az erdő legmélyén kicserélni. És eléggé kellemetlen egy szituáció lenne, és én guggolva nem is tudok pisilni (elnézést, hogy ezt megemlítem, csak, ha ez nem megy akkor a betétcsere sem fog.)

És kérdésem, hogy szóljak az osztályfönőkömnek, hogy hagy hagyjam ki ezt a hosszú túrát, és addig hasznosan tölteném az időmet? És csak úgy valami tanácsra volna szükségem.

Köszönöm aki elolvassa.

És kérem csak az írjon aki tényleg tanácsot ad és nem kritizál.



2016. máj. 6. 20:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Mondd meg neki kerek-perec. Ha annyira nem akarod, szólj édesanyádnak, hogy beszéljen vele.

Egyébként nem nagy kunszt guggolva pisilni, betétet cserélni.

2016. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Félek megmondani neki, mert nagyon szigorú, és nem megértő :(
2016. máj. 6. 20:49
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kényszeríthet. "Tanárnő, rettentően görcsölök és szédülök, hadd maradjak itt." Kérd meg anyukád, hogy hívja fel, ha úgy érzed. Férfi vagy nő? Mert a férfi tanárokkal nekem is hasonló tapasztalataim vannak ezen a téren, voltam már összeesés szélén tesiórán.
2016. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Meg ezzel a guggolós betét cserével az a gond, hogy nekem nagyon megvan a fent említett napokon, és folyton csöpög, és eléggé gusztustalan az egy erdőben....:(
2016. máj. 6. 20:54
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked is köszönöm. Nő, de tényleg borzasztóan szigorú. Meg azt sem szeretném, ha az osztálytársaim kigúnyolnának.
2016. máj. 6. 20:55
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Írasd ki magad az orvosodtól és hanyagold a tábort.
2016. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretném kihagyni, az utolsó tábort :(

De köszönöm :)

2016. máj. 6. 21:01
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, beszéld meg vele nyugodtan. Inkább, mint hogy végig kényelmetlenül érezd magad. Ha rosszul is vagy olyankor, akkor tényleg nem kéne erőltetni azt a túrát.

Az előrehozás sajnos nem sokat ér. Legfeljebb 1-2 nappal tudod előrehozni, mozgással, hasizomgyakorlatokkal sikerülhet.

2016. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm :).

Remélem megérti :(...

2016. máj. 6. 21:09
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Hát a legjobb megoldás valóban az, ha beszélsz a tanároddal.


Ha pedig minden kötél szakad, akkor egy dolgot tudok javasolni:


Extra tampon és pluszban mellé egy extra betét!


Ezzel ki lehet húzni fél napot is átázás nélkül. Igaz nem túl szerencsés, hogy az ember pl. 6 óra múlva cseréli csak, de én is kényszerültem már erre. Egyszer egyszer ritkán beleférhet, ha nagyon más megoldás nincs.


Mondjuk az extra tamponhoz talán fiatal vagy...

2016. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!