Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kötelező menstruác...

Szerintetek kötelező menstruációs naptárat vezetni?

Figyelt kérdés

Nekem egy 4 hónapja jött meg az első, de én nem szoktam irkálni. Szerintetek jó lenne ha írnám? És az is jó lenne ha valaki leírná hogyan kell használni

Előre is köszi:)



2016. máj. 7. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes naptárba is megjelölheted, hogy mikor jött meg (kezdő napot) és akkor tudni fogod, hogy köv. hónapban mikor kell megjönnie.
2016. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartana semmibe ha egy sima naptárban bejelölöd a menstruáció kezdetét és végét. Nem kötelező, de sosem lehet tudni alapon néha jól jön ha tudod mikor volt meg a múlt hónapban. pL. nem várt bármilyen műtét (legyen orrmandula) amikor a vizsgálatok idején megkérdezik, hogy mikor volt az utolsó menstruációd.
2016. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igy van, úgy ahogy az elsõ irja :) eleinte nagyon rendszertelen lesz a mensid, azért kell irogatni, mert majd a kesõbbiekben kialakul rendszeressé és amúgy is majd jobb ha tudod. De akkor lesz a legnagyobb jelentõsége ha majd szexuális életet élsz.
2016. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyenlore bőven eleg ha felirod mikor jott meg es mikor "ment el"

Ez kesobb abban segit h lasd be âllt.e mar a ciklusod. Mast nem erdemes feljegyezni mivel neked meg 2-3ev mire be all a ciklusod. Ha nem all be elkell menni orvoshoz es beallitja gond nelkul!:)

2016. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tölts le egy menstruációs naptár alkalmazást a telefonodra. De az is jó, ha egy simába írod.
2016. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sima naptárba is jó beírni. Ha letöltesz egy alkalmazást kiírja mijor kell megjönni, hány napos a ciklus stb.

Anya hülyének nézett, amijor mondtam neki, hogy felírom, mert sokszor kimarad. Ha elmész orvoshoz, akkor is megkérdezik. Te is tudod mikorra várható, be kell szerezni betétet stb. Szóval mindenképpen hasznos és nem hülyeség.

2016. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
érdemes felírni az első és az utolsó napot, orvosnál mindig az első kérdéseknél szerepel, mikor volt meg utoljára
2016. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokar:)
2016. máj. 7. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes vezetni, semmibe sem kerül, hogy leírd. Így legalább ha majd beáll a menzeszed, akkor észre fogod venni :)))
2016. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de szerintem hasznos.
2016. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!