Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet felgyorsítani a...

Hogyan lehet felgyorsítani a mensit?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul viselem, hogy fáj a derekam, hátam, dől belőlem a fehérfolyás meg hogy gyakran görcsöl a hasam. Légyszi segítsetek!

2016. máj. 8. 17:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azért megpróbálom! Hátha, ennél az állapotnak minden jobb....:))
2016. máj. 8. 18:34
 12/17 anonim ***** válasza:

A legeslegelső menstruációs vérzést talán nem hozza előrébb az önkielégítés. Nem tudom... akkor még nem csináltam ilyet.


De amúgy sokat nem kell már várnod kedves kérdező, szerintem max. 14 nap múlva megjön az első. Ezek már nagyon erős tünetek. :)


Hány éves vagy amúgy?


(Málnalevél teáról hallottam, hogy az segíthet.

Húgom fájdalmas menstruációs tünetekre itta a málnalevél teát(méhlazító hatású), rögtön ovuláció után, amíg meg nem jött, kb 2 hétig. Tehát, amikor megjelent az erős átlátszó folyása. Elmondása szerint enyhítette a tüneteit.)

2016. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12 leszek jövő hónapban....:)))
2016. máj. 8. 18:57
 14/17 anonim ***** válasza:
Erős fehérfolyás lehet érvekig mielőtt megjönne, szóval 14 nap múlva nem valószínű hogy megjön. A görcsölés is lehet mástól. Persze minden lehet, felkészülhetsz arra hogy 14 nap, de ne csalódj nagyon ha nem.
2016. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Áááá....nem fogok.....de azért reménykedem! :)))
2016. máj. 8. 19:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Eltelt 1 hónap. Na, mi a helyzet ott lent? :-)
2016. jún. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Volt pici feketés pöttyöm (máj.28), azóta megint semmi....csak görcsöltem a tegnap...
2016. jún. 10. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!