Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemtudom mit tegyek. Már sok...

Nemtudom mit tegyek. Már sok nőgyógyásznál voltam. Szerintetek mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk egyutt. Fel evig semmi baj nem volt, azonban fel ev tajekan felfaztam es megvaltozott valami. Elkezdett fajni az egyuttlet, folyasom lett, kellemetlen volt az egyuttlet. Elmentem orvoshoz, aztmondta gombas fertozes. Kaptam kupot gyogyszert es huvely ph visszaallitot is. Egyhult a panasz de egyaltalan nem mult el, sot kis idovel erosodott. Nem tudtam a baratommal fajdalom nelkul egyutt lenni. Visszamentem az orvoshoz, aztmondta visszatero gomba (??) el sem mult. Voltam masik orvosnal o is gombat mondott, nem javult a helyzet a felirtaktol. A 3. Orvos is ugyanazt irta fel mint a masodik. Egy hetre megszabadultam fel ev utan a fajdalmas szextol. Azonban most ugyanugy visszajott a bajom. Megint olyan erzesem van, mintha sebes lenne a huvelybemenetem, huvelyfalam. Sot a csiklomat is sebesnek erzem ha hozzaer. Mi a fene lehet velem? Ketsegbe vagyok esve. Ezeket irtak fel : Gynazol, Macmiror Gyno- Pervaly, Dermyc, Canesten
2016. máj. 8. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Bocsáss meg, de arra nem gondoltatok, hogy a párod fertőz folyamatosan vissza? Erről nem esett szó, de az esetek többségében a pár másik tagjának is kell kezelés, hiszen oda-vissza adjátok egymásnak! Én legalább is elsőre erre tudtam tippelni.

20/L

2016. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Ritka a jó nődoki, te sajnos még nem találtam még. Lelki okokat is gondold át, minden betegség oka lelki eredetű. Jobbulást!
2016. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
A pasid ki lett kezelve? Mert azt sehol nem írod.
2016. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Bőr és nemubeteg gondozó vagy std centrum mindkettőtöknek. Addig ne gyertek el, amíg kenettenyésztéshez nem vesznek mintát mindkettőtöktől!
2016. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

3 dokinak sem volt annyi ezse, hogy a párodnak is írjon fel valamit? Gratulálni tdok csak.


Egyébként nemibeteg-gondozó, és a kedvesedtől is kenet. HA ő teljesen tiszta, akkor nézz magadba (lélek-rész).

2016. máj. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lol, miért lett mindenki lepontozva? :)
2016. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert engem a második vagyok , valaki lepontozott én meg bosszú ból mindenkit! Xd
2016. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 és ki is verted erre a hőstettedre?
2016. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. De engem miért kellett lepontozni???? Az érthető?
2016. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vibrátorod nincs, hogy itt éled ki magad?
2016. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!