Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvosom fel írta a klion...

Az orvosom fel írta a klion huvelytabletta 100 hüvely gyulladásra és méhszájsebre, de azt nem mondta, hogy napig szedjem. Hány napig alkalmas?

Figyelt kérdés
És az élettársamnak is felirta a klion 250 mg tablettat ,de o rola annyit mondott ,hogy egyszerre vegyen be 8 szemet és neki vége van a kúrájának! Lehet félre hallottam , vagy nem tudom mit tanácsoltok?
2016. máj. 8. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
telefonálj vissza mondjuk?
2016. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az egészet el kellett használnom, amennyit felírt, még akkor is, ha a felénél már nem éreztem panaszt.
2016. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam már ilyet, nagyon durva ezért esténként lefekvés előtt kell egyet felhelyezni.(Tehát mindet el kell használni, de csak napi egyet.) Folyásra számítani kell napközben, elég sokra. :/
2016. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg most ,hogy felhelyeztem ilyen kellemetlen égő érzés volt utána. A kezelés után nem kell vissza allitani a huvely ph-ját? Kellemetlen nagyon :/ Meg az a baj ,hogy menses elott egyett el hasznaltam masnapra megjott tegnap elmult es azota megint szedem..szerintetek baj?
2016. máj. 8. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Egymás után kellene elhasználni, nem mensi előtt és után, de már mindegy. Me hagyj ki szünetet.

Azért kellemetlen érzés, mert dolgozik a hatóanyag. Pár nap után már semmit nem fogsz érezni, most még fáj, tudom. De jobb lesz.

Este és főleg napközben fog kifolyni, úgyhogy ahogy felteszed, tegyél be egy betétet, és onnantól feküdj reggelig!

2016. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vizezd be, úgy helyezd fel, nekem mindig felhívja erre az orvosom a figyelmemet. Egyszer elfelejtettem, és anélkül próbáltam meg, tényleg szörnyű volt, de bevizezve nem volt vészes. Utána érdemes hüvelyflóra visszaállítást csinálni, legalábbis nekem a dokim javasolja. Azt is jól hallottad, hogy vegye be egyszerre, pont múltkor volt esedékes nálunk megint egy ilyen kúra (sajnos egyéb problémák miatt nekem gyakran volt.hüvelyfertőzésem és mindig kezeltük a.férjem is), és szóba került, hogy a férjemnek szörnyű hasmenése lesz tőle, de.fontos lenne, hogy pár nap múlva ne a.WC-n kelljen ülnie fél napig,.és akkor javasolta a dokim, hogy szedjen be egyszerre 8 szemet, mert be lehet. Hát a férjem nem merte megpróbálni, de lehetett volna.
2016. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy csinálom ,hogy előtte bevizezem . :) Nem tudom mitől alakulhatott ki ez :/ kérdeztem az orvost es ő se tudot válaszolni rá.

Na az szuper akkor ,hogy beveheti egyszerre :) Köszönöm mindenkinek a válaszait!

2016. máj. 8. 23:15
 8/8 A kérdező kommentje:
De az normális ,ha a folyásom barnás?
2016. máj. 9. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!