Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a szextől? Hogy gyógyulj...

Lehet a szextől? Hogy gyógyuljak meg végleg?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy mindig(!) felfázok. Egy-egy felfázás között maximum 2 hónap telik el, de az ritka, általában havonta sikerül összeszednem.

Ehhez jön, hogy vmikor 2015 nyarán(nyár vége), volt egy jó kis herpeszem, és az is havi rendszerességgel kiújul...

Ha nagyon szerencsém... van, akkor a kettő egymás után, esetleg egyszerre, de a legjobb, mikor a menses-el egy időben jelentkeznek.


A herpeszes dologra azóta sem tudott mit mondani az akkori 2 partnerem. Az egyik egy futó kaland volt, a másik már egy több ideje tartó állapot. Egyikük csinált teszteket, a másik nem, de se a tesztből nem jött ki, hogy herpesze van a pasinak, sem a másikon nem voltak tünetek, így nem tudom honnan kaptam el :(((( Szörnyű volt!

És ugyan nem olyan erősen, de a kis sebek, amiket annak idején borotvavágásnak véltem, általában a menses körüli héten havi rendszerességgel megjelennek.


A megfázás is szexet követően szokott jelentkezni.


Vettem l.ct.cyd femina lemosót, szedek cinket, eszek tőzegáfonyás kapszulát, de ezek ellenére is visszajönnek.... Nagyon rossz, hogy most 1 hónap után szexeltem vkivel(addig szünetet tartottam) és megint fel vagyok fázva(tudom h helytelen a kifejezés, de hólyaghurut, ha jobban tetszik...) és borzasztóan fájt ma is a hasam, mintha kést szúrnának belém, rettenetes.


18 éves vagyok, és nem akarok így maradni, mit tegyek?

Köszönöm a segítő válaszokat!!!! :)



2016. máj. 6. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

szex után közvetlenül mikor zuhanyzol mártsál joghurtba egy tampont(szívja fel rendesen) és azt tedd fel.

legyen fent legalább egy órát a hüvelyedben.

36/l

2016. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

első vagyok.

szóval a rossz pH miatt van állandó gyulladásod, a hüvelyed nem tud védekezni megfelelően és a szexnél a bacik fel lesznek tolódva.

a jughurt(natúr) tartalmazza azt a bacit amit neked kéne tartalmaznod de valamiért kevés van belőle a hüvelyedben.

szex után segítsd kicsit meg, tegyél neki bacikat a joghurttal ahogy írtam.

2016. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1,2köszönöm, kipróbálom :))))
2016. máj. 6. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
elég nagy hülyeség a joghurt... nekem mint kiderült tejre vagyok allergiás és ilyesmikben jön ki. A ph rendezhető erre célzott készítményekkel, azt ajánlom.
2016. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát, utólag belegondolva, valóban inkább fogyasztani jó, úgy pl a bélflórának jót tehet :)


de köszi azért a választ, mindkettőtöknek

2016. máj. 9. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!