Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy transzszexuális lány mire...

Egy transzszexuális lány mire használja az egészségügyi betétet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már átesett az átalakító műtéten, akkor valószínűleg ugyanarra, mint egy nem transzszexuális: a hüvelyváladékára. Ha még nem, akkor nem tudom, sokan csak úgy használnak, hogy maguknak hitelesebbek legyenek.
2016. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő az osztálytársunk, csak most egy hónapot csúszott, de még nem kell ismételnie, ő használja. Még csak 17 éves, tehát még nem volt nemi átalakító műtéte.
2016. máj. 9. 18:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi legyen hitelesebb?
2016. máj. 9. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát érted, hogy mivel ő lányként szeretne élni (ha helyesen használtad a jelzőt és az illető fiúként született, de lánynak érzi magát) ezért abba beletartozik a menstruáció, s így van, aki imitálja a betét használatát, mintha neki is havonta megjönne.
2016. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, értem. :) De láttam már fiúnál is, azért akkor nem azt imitálja.
2016. máj. 9. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mivan? Nézz utána kérlek a fogalomnak

:)

2016. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiúnál több okból is lehet, legfőképp talán azért, hogy ha a barátnőjének kell, legyen nála.
2016. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!