Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom, hogy a szag...

Honnan tudom, hogy a szag amit érzek lent, az fertőzés vagy természetes?

Figyelt kérdés
Mióta gyermekem van, azóta megváltozott a szagom odalent (1 éves). Nincs folyásom, nem is kell tisztaságit használnom, nem viszket, nincs más kellemetlenségem, csak erős szagot érzek, ha megszagolom a bugyimat. Nem élek nemi életet, és még nem menstruálok szülés óta. Egy hónapja voltam dokinál rákszűrésen, azt mondta minden rendben.
2010. ápr. 8. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
ha szimplán csak kicsit szúrós, illetve savanykás, az még természetes. ha azonban halszagú, hagymaszagú, vagy furcsaszagú akkor már érdemes lenne elmenni orvoshoz
2010. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gondolom szoptatsz még, vagy nemrég hagytad abba, ha a szülés óta még nem menstruálsz.

Ha nincs egyéb kellemetlen tüneted, akkor a megváltozott szagot okozhatja a hormonális szint változása.

Ha majd végleg abba hagyod a szoptatást, és visszaáll a hormonszint a terhesség előttire, akkor megváltozhat, ill. elmúlhat a szag is.

Nálam ugynígy volt, abba hagytam a szoptatást, és kb 3 hónap múlva szűnt meg az erősebb szag.

2010. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!