Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV ellen mar évek ota be...

HPV ellen mar évek ota be vagyok oltva, lehetséges, hogy megis megbetegedtem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű...

Szinte egy a tízhez

2016. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, mert nem minden hpv törzs ellen véd az oltás. De miből gondolod, hogy hpv-d van?
2016. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
HPV nem férfiaktól eredő fertőzés . Az a méh saját flórája amire kitalálták hogy baj . Ezért oltatnak pénzért .
2016. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
3: Erről tudsz többet? Mert én csináltattam HPV-szűrést, tipizálást is, és negatív, tehát nem találtak, pedig a méhemnek nyilván van flórája.:)
2016. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Legeltesd arrébb azokat a méhnyakrákokat, amit a normál HPV-s flóráddal növesztesz. Köszike.


Kérdezőnek: az oltás bizonyos, nagy kockázatú HPV fertőzések ellen véd, a többivel szemben nem. Tehát előfordulhat, hogy megfertőződsz egy másik törzzsel, csak abból nem vagy kisebb eséllyel lesz daganat.

2016. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ad 100%-os védelmet az oltás sem, csak a főbb törzsek ellen. A többi annyira nem veszélyes, de simán meg lehet vele fertőződni.

Honnan gondolod hogy megfertőződtél?

2016. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A HPV oltás a NÉGY(!), ismétlem 4(!) leggyakoribb vírustörzs ellen véd. Ha jól tudom 140 van összesen!

A négy gyakoriból kettő ami a méhnyakrák leggyakoribb okozója, kettő pedig csak szemölcsöket okoz.

CSAK 60%-os védelmet ad!!!!!És ebben benne van a méhnyakrák elleni védelem is, már mint az ellen is csak 60%-os védelmet nyújt!!!

Rendszeres orvosi ellenőrzést igényel. Nem lehet eltekinteni a rendszeres szűréstől.

2016. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!