Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magnéziumtól idegesség? --...

Magnéziumtól idegesség? -- Lehetséges, hogy a magnézium mellékhatása legyen pont az, ami ellen szedik elvileg?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon, hogy ha Mg-t kezdek szedni (nehogy kijöjjön rajtam a tavaszi fáradtság), már másnap(!!!) levert, depressziós, elszomorodott, feszült, ideges leszek és nem tudok aludni, meg folyton értelmetlen gondolatokon kattog az agyam. Szóval ártok magamnak a magnéziummal, mert előtte jó strapabíró, kipihent, laza, nyugodt, harmonikus vagyok, azaz épp az ellenkezője vagyok.

Ez miért van?


2013. márc. 20. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik cég magnézium készítményeit szeded?
2013. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bármilyen Mg készítmény
2013. márc. 20. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Kívancsi lennék, ha ennél hozzá 2x annyi kálciumot akkor is ez lenne e.
2013. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a magnéziummal. 1 óra elteltével idegesebb, feszültebb leszek.. Most is robbanni tudnék bármi kis dolgon.
2014. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__6..


Szerencsére megválaszolták a kérdésem...lehetünk páran még, akikre így hat sajnos.

2015. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hopp, elnézést. Most láttam, hogy a link előttem ugyanaz.
2015. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyanez nálam is. Pontosan. Mint aki megőrült. Se aludni nem tudok szorongok idióta gondolatok jönnek az agyamba. Most abba hagytam, tudok aludni jobbban vagyok nem szedem tovább. És ráadásul olyan belső izomrángásokat remegést okozott hogy csak na pedig tudtommal arra pont használnia kellene. Furcsa
2022. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!