Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van mini tamponbol ejjszakai...

Van mini tamponbol ejjszakai valtozat is?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az ob-nak nincs mini ejjszakai tamponja,de van valami olyan tampon aminek van ejjszakai tamponja is? 14/l

2016. máj. 11. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Tamponból nem létezik éjszakai. Semelyikből sem. Mivel éjszaka általában 8 órát alszik az ember, és ez alatt nem cseréli, nem higiénikus éjszakára tampont használni.


Miniből meg aztán tök logikátlan lenne az éjszakai, mert ha egyszer sokáig nem cseréled, sok nedvességet kéne magába szívnia, akkor meg nem lehet mini. Hova férne bele 8 órai termés...

2016. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nincs éjszakai tampon.

Ha mindenáron éjszaka is tampont akarsz használni, akkor állíts be ébresztőt, és cseréld 4-6 óránként.

2016. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Éjszaka nem jó tampont használni. Pang benne a vér, váladék, 8-10 órán keresztül, kiváló táptalaja a kórokozóknak. Használj éjszakai betétet, olyan bugyival, ami a helyén tartja.
2016. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs éjszakai tampon. Én minivel alszom, mert nincs annyi vérzésem, hogy bajt okozna. Bár tényleg nem tanácsolom bátran, mivel nem túlzottan higiénikus, de a betéttel valahogy mindig egy kis foltban kelek fel.
2016. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban nincs éjszakai tampon

Nem tudom honnan vetted :)

En támpont használok éjszakára is DE csak akkor es csak is akkor, ha hétköznap van es megyek melozni mert olyankor 11kor fekszem es 5 kor kelek legkésőbb de van h fel 5 kor ha hétvégére esik akkor betét :)

2016. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Bár régi a kérdés de leírom VAN éjszakai tampon.Én is azt használok.Sokkal többet bír mint a sima.Nem tudom hogy van-e belőle mini mert én supert (néha super plust)használok.Nappalra és éjszakára is.Nem kaptam el semmilyen fertőzést/betegséget.
2020. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!