Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek állandó vagy...

Blooooow kérdése:

Szerintetek állandó vagy éjjszakai fogszabályzó?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy választhatok hogy állandó vagy ilyen otthoni kivehetős fogszabályzom legyen. nekem az éjjeli szimpatikusabb bár tudom hogy azzal több ideig tart. Ti melyiket választottátok/ váalasztanátok?

2016. febr. 11. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Éjszakait választottam,rettenetesen megbántam, ha újra választhatnék nappalit választanék. :(

Van amikor elfelejtem berakni, van amikor berakom,de éjszaka kiesik.. úgy érzem semmi értelme nem volt.

2016. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Állandó. Nekem mindkettő van, és volt. Személy szerint a nappali (állandó) sokkal hamarabb rakja helyre a fogaidat, mivel állandóan a szádban van. Míg az éjszakai, ami csak suli után, amikor otthon vagy, akkor van a szádban. Nagyon keveset segít az éjszakai. Sőt, kezdetben és is éjszakait akartam, de a fogorvosom azt mondta, hogy az állandó sokkal jobb. Így lett állandó. Az állandó mellett szól, hogy tényleg fél év alatt nagyon szépen helyrehozza a fogakat, és vannak olyanok akiknek kifejezetten jól áll a nappali :)

Az éjszakaival nekem több problémám is volt. Az egyik egy kint kapcsolhatós volt, amikor este elfordultam az egyik oldalamról a másikra kiesett. Viszont a másik, amit most is használok az állandóval együtt, az sokszor kiesik, nehezen lehet benne beszélni (egy idő után, kb. 3-4 nap után már nem olyan gáz)

Szóval abszolút állandó mellett döntenék a helyedben.

2016. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én felnőtt fejjel kezdtem bele a fogszabályozásba, úgyhogy nagyon hajlottam a kivehető felé, de végül állandót választottam, meggyőzött hogy sokkal hamarabb látszani fog az eredmény

és felnőttként sem érzem hogy szégyellnem kéne, mostmár tök jó fogszabik vannak, én esztétikusat választottam [link]

még csak 5 hónap telt el, de már nagyon sokat változott

2016. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!