Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Van egy dudor a...

Mi lehet ez? Van egy dudor a szeméremdombomon

Figyelt kérdés

Szeretkeztem a barátommal, és valahogy kidörzsölődött ott a bőr. Rá 2 napra egy dudor nőtt oda. Nem tudom, eddig ott volt-e, nem érzékeltem, de most kifejezetten nagy lett. Arra gondoltam lehet ez valami zsírcsomó, elkezdtem nyomkodni, de csak vér jött belőle. Nem tudom mi lehet, talán begyulladt nyirokcsomó. Kicsit megijedtem, bekentem Betadine-nal, remélem nem lesz semmi probléma. Volt már valaminek hasonló? Vagy tud erről valaki valamit?

(Megyek június elején nőgyógyászhoz vizsgálatra amúgy is, de el kellene mennem emiatt előbb?)



2016. máj. 12. 22:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy összefüggésben van a szexszel, csak gondoltam leírom
2016. máj. 12. 22:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is viszonylag "gyakran" jön elő. Semmi különös nincs benne, csak megnagyobbodott egy nyirokcsomó. Én is mindig nyomkodom, mert zavar, de nem oldódik meg tőle persze. Pár napot szoktam várni, max. 1 hét, és teljesen elmúlik. Én arra gondolok, hogy a borotva néha csinál ilyeneket, mármint, hogy a gyakori borotválkozástól is lehet. Nem szőrtüsző gyulladás, vagy benőtt szőrszál, nagyon jól tudom mire gondolsz. Ne ilyedj meg, ez nem betegség, egyszerűen csak megduzzadt egy mirigy. Ha nyomkodod gondolom fáj is, nekem legalábbis szokott, és csak vér jön, az is olyan kín keservesen. Én már megtanultam, hogy nem kell tőle megilyedi, olykor-olykor előfordul. Ha előbb elmész dokihoz, ő is ugyan ezt mondaná. Nekem sokott segíteni, ha csak bekenem szőrbenövés elleni krémmel, de igazából bármivel bekenheted, ami nyugtatja. Még a Fenistil (a csípésekre való krém) is teljesen jó. Szóval, nyugi, nincs semki baj, majd látod, hogy napról-napra magától kisebb lesz, majd eltűnik. :)
2016. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Akkor remélem megnyugodhatok
2016. máj. 12. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg ez előfordul

Testnedvektol es izzadsagtol

Odalent elég könnyen "piszkolodik" az ember :)

Nekem is néha van ilyen pedig Sex elott es néha utána is tusolok

:)

Elmúlik egy hét alatt kb néha kevesebb ido is elég neki

Ha belened az is jo de ha hagyod az is csak ne piszkáld ne hogy elfertozodjon vagy helye maradjon stb

2016. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. máj. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!