Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell-e esetleg aggódnom?

Kell-e esetleg aggódnom?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és rendesen beszedtem az egész levéllel (szerdán fogyott el) de már csütörtök este pecsételő vérzés jelentkezett a várt szombat helyett eddig még nem fordult elő ilyen.. Lehetséges hogy a stressztől? Vagy milyen okai lehetnek? Kell-e esetleg aggódnom? (3 éve szedek fogamzásgátlót)

2016. máj. 12. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Stressztől nem fog előbb jönni csak késni

Nekem is volt amúgy ilyen 1-2 szer nem tudó. Normális e be se fejeztem a levelet es mar jött is a menzesz furcsa volt de nem éreztem túl komolynak es nem is volt az mint kiderült előfordul

Kisebb hasmenestol is lehet h nem hatott úgy a gyógyszer es AUT hitte a tested h ido van :)

2016. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen előfordul, nincs vele gond. Most érzékenyebben reagált a szervezeted a megvonásos állapotra. Nem kell mindig pontosnak lennie, előfordul ilyen. A lényeg hogy megjöjjön és rendes vérzés legyen, ne maszatolás.
2016. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!