Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napja késik, legalább 6...

10 napja késik, legalább 6 negatív teszt, reggeli első vizeletből is. Mikor érdemes nőgyógyászhoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Utoljára április 6-án jött meg, 28 naposak a ciklusaim, peteérésem tehát április 20-a környékén lehetett. Több tesztet is csináltam,mind negatív, folyamatosan görcsöl az alhasam, a melleim nem érzékenyek, nem fájnak, nincs folyásom. Az utóbbi két hetem nagyon stresszes időszak..Azért 10 nap után már ki kellene mutatnia a terhességet, nem? Érdemes most már orvoshoz fordulnom? Köszönöm a segítséget.

2016. máj. 13. 11:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
Kérdező! Végül mi lett az eredmény? Hány nap után jött meg, ha megjött? Hasonló cipőben járok, és és soknak találom a késést már.:(
2016. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Kommentelő! :)


20 napot késett,de megjött. Azért biztonság kedvéért utána is csináltam tesztet, negatív lett. Gondoltam, hogy a rengeteg stressz, ami az utóbbi időben ért, az kavarhatott be. Bocsánat a kései válaszért. Neked mik a fejlemények?

2016. jún. 12. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!