Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit vegyek hüvelygombára?

Mit vegyek hüvelygombára?

Figyelt kérdés

Szerintem hüvelygombám van, minden jel erre mutat, mit vegyek a gyógyszertárban? Azt olvastam a canesten cobi nem segít sokat.

Voltam ma nőgyógyásznál egyébként, tegnap telefonáltam, hogy mehetnék-e de nem fogadtak ma mikor odamentem, mert 18 év alatt vagyok. A rendelőből telefonáltam még két helyre, ahonnan átirányítottak egy 3-ra, de oda szerdán kell visszatelefonálni, és akkor majd talán kapok időpontot. Megőrülök már, mit vegyek addig? Magándokira nagyon nincs most keret.



2016. máj. 13. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a gyógyszertárban mint tudnak javasolni. az a legegyszerűbb.
2016. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a baj h szerinted

Es orvos szerint?

Nem tart annyira sokba elmenni orvoshoz meg a végen egy problémából kettőt csinálsz vagy kidobom a pénzed vagy félre kezelés magad

Szerintem nem éri meg es a huvelyflorad is tönkre vághatod

Inkább kérj időpontot addig igyál gyógyteat míg nem jutsz el orvoshoz es ne megéld magad

Nem okoskodni akarok vagy bántani hanem segíteni sajat hibámbol tanultam sajnos es nem másébol :(

2016. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Canesten kombi megoldja a problémádat, ha valóban gombád van. Vegyél a patikában és 3 nap alatt elmúlik.

Kárt NEM okozol vele, legfeljebb nem segít.

2016. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondom, mentem volna orvoshoz, de sehol sem fogadtak merthogy ez nem gyereknőgyógyászat. Szerdán kell időpontot kérni egy negyedik helyre es majd talán ott fogadnak, csak gondoltam addig vennék valamit mert nagyn rossz. Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 14. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Canestent, de a kombit vedd hüvelytablettával és nem kell majd orvoshoz menned. (ha gomba)
2016. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert aztán a nődokik sokat segítenek..., főleg ha még egy nyavalyás tenyésztést sem tudnak csinálni az sztkban... magánra pedig nem biztos, hogy van pénz...
2016. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!