Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhatnak a melleim?

Mitől fájhatnak a melleim?

Figyelt kérdés
Ebben és az előző ciklusomban is 6-7 naptól pár napig fájnak a melleim, máshogy ahogy menzesz előtt szoktak. Inkább olyasmi mint amikor valamilyen sérülés stb. fáj. A melleim alja fáj és a hónaljam körül, nem is maga a mellem, mellbimbóm nem érzékeny,nyomasra sem fáj.Voltam kb. 3 hete nőgyógyásznál, csinálnt hüvelyi uh-t nem látott semmit, látnia kellett volna ha van valami, mert március legelején voltam a barátommal, akkor is védekeztünk. Menstruáció előtt is élőjön a fájdalom de akkor az ismert fajta és el is múlik pár nap alatt. Lehet valamilyen hormon problémám van?? A doki szerint inkább csak alkalmi baj volt, mert a múlt hónapban nagyon megfaztam,kicsit ráment a tüdőmre is. De újra itt van, kb ugyanakkor mint előzőleg. Plusz annyi hogy a vérzéseim is gyengébbek mint anno, de a nyálkahártyám szerint nincs semmi elváltozás. Persze jópár tesztet is csináltam, negativak. Már nagyon idegesítő, lehet pszichésen is rateszek a fájdalomra... 24/L

2016. máj. 13. 17:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem hinném, hogy az ovuláció miatt van, mert kb. 10-12 nap körül szokott lenni...
2016. máj. 13. 17:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló esetben voltam es ciszta volt a mellemben
2016. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esélyes az,hogy cisztád van. nem érzel semmit amikor hozzáérsz a melledhez?
2016. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit furcsább a tapintású, mintha egy sávban lenne végig magdagava keresztben egy 10 centi kb. Tehát nem egy konkrét csomót érzek, hanem mintha az izmok lennének megdagadva vagy nem is tudom.
2016. máj. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!