Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürdök rendesen és dezodort...

Fürdök rendesen és dezodort is használok. Mégis sokat izzadok miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Ez hormonális dolog,ha már természet ellenes akkor lehet dokival beszélni róla.Én is ilyen vagyok 11 évesen kezdtem el minden értelemben kamaszodni(mensi,tök magas voltam,cici is volt rendesen)és azóta nagyon izzadok.Szaga sokszor nincs is,de feketét-fehéret kell hordanom,mert átötök,még a pulcsin is,marha kellemetlen.Ha táska vagy valami más még le is szorítaja a vállam v. izzgulok akkor még inkább.
2010. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Szia!

Stressz vagy hormon a leggyakoribb kiváltója az izzadásnak!

Nem tudom használtad-e a Solutio Antisudorika nevű szert, ha nem, akkor ajánlom! Csodát tesz!

Gyógyszertárban kapható és 400 forint körűl van!

2010. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Ezt (Solutio Antisudorica) ajánlom az első válaszolónak is!
2010. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek! :)

kipróbálom ezt a szert, meglepően olcsó

2010. ápr. 9. 14:16
 5/47 anonim ***** válasza:

Igen olcsó!

Szesz féle, nagyon büdi az üvegben!

Vattára tedd és kend be a hónit!

Nekem nagyon viszketett az első és, aztán hintőporoztam és így már jó!

Csak heti 2-3 X használom, tök száraz a hónim, pedig izzadtam nagyon!

2010. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ezt a szert tenyéren is lehet használni? Mert nekem meg az izzad de nagyon... nem tudni miért, ha nem vagyok ideges akkoris, ha az vagyok akkoris... kb mindig.
2010. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:
Én is szenvedtem az izzadással mostanában, tavaly nyáron már rendszeresen hordtam magammal pót pólót, deot, törlőkendőt. De már nagyon elegem lett belőle, vettem én is ezt a Solutio Antisudorica-t és istenítem. Hogy eddig nem ismertem! Egy csoda. nem kell minden nap használni, teljesen száraz vagyok. Kicsit ugyan félek az aluminium tartalma miatt, de minden deoban van szinte.
2010. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

14.46-os)

Igen a test bármely területén használhatod!

2010. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Igen így van, én is a solutio antisudoricát használom, és teljesen elmúlt az izzadásom.

elsőnek mindennap hazsnáltam, de utána már 3-4 naponta is elég

én nem is gondoltam volna, hogy egy 400 ft-os patikai ecsetelő fog segíteni, mert előtte drága készítményeket próbáltam ki

amúgy én hónalj, tenyér, talpon használom, sé mindenhol hatásos, és sehol sincs semmi tünete, melékhatása

én is csak ajánlani tudom!:)

2010. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Első válaszóló vagyok és köszönöm én is a tippet,mert erről soha senkivel nem tudtam beszélni,annyira kellemetlen volt,az volt a szerencsém hogy legalább szaga nem igazán volt,nem örültem volna ha le büdiznek.bocsi az helyesírásért.
2010. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!