Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért büdös az EGYIK hónaljam?...

Miért büdös az EGYIK hónaljam? Nagyon érdekes, nem mindig büdös, és CSAK a jobb oldali. Izzadtság szagú. Ezen a büdös oldalon van egy borsónyi méretű, de nem kidudorodó anyajegy is. Összefüggésben lehet? Fürdök és dezodort használok, szőrtelenítek.

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jobb kezes vagy valószínűleg azért,mert a jobb kezed többet használod,és ezért is izzadsz ott egy kicsit intenzívebben. Az anyajegyedhez nem hiszem,hogy köze lenne. Jobb kezes vagy?
2010. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,jobb kezes vagyok.De akkor most mit tegyek???
2010. júl. 1. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A solutio antisudoricát szokták ajánlani erős izzadásra.
2010. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem használj valami erősebb izzadást gátló dezodort,mást nem nagyon lehet tenni. (első voltam)
2010. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nálam ugyanez a helyzet, csak a bal oldalamon, holott jobbkezes vagyok... ugyanakkor van egy ártalmatlannak mondott cisztám már évek óta a bal hónaljamban...


az orvosom szerint magát az izzadást tilos megszüntetni bármilyen kémiai szerrel, amikor a fent említett gyógyszertári oldatot említettem neki, a fejét fogta, és azonnal letiltott róla; helyette a az egyszerű tengeri sót, vagy a szódabikarbónát ajánlotta.

mindkettőt kipróbáltam, és nekem az utóbbi vált be, mert nem mar, nem csíp, finom hintőpor-állagú, és a szagtalanító hatása 100%-os, de főleg azonnali! és nem utolsósorban nem méreg, ugyanakkor olcsó is.

2014. jún. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!