Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Amióta fogamzásgátlót szedek (Lindynette20-2 hete) elég furcsa az emésztésem. Eddig még akarattal sem tudtam böfögni, msot meg ha valami eszek, azonnal kell. Lehet ezen valahogy segíteni?


 2008. szept. 24. 18:43  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem ez nem a fogamzásgátlótól van. Legalábbis nem hallottam róla, hogy ilyen problémákat okozna. Viszont a túlzott gyomorsav termelés, valamint egy reflux nevű betegség okoz ilyen tünetet. Nem ég esetleg a gyomrod is? Mert akkor lehet, hogy érdemes lenne savlekötőt szedni, illetve odafigyelni a táplálkozásra (pl.: fűszeres, zsíros ételek kerülése, stb.).

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. szept. 24. 18:48 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy már két éve vegetáriánus vagyok, nem tudtam másra gondolni, csak a tablettára, mivel rá is volt írva, hogy "emésztési panaszokat okozhat" és pont azóta van ez a problémám... Köszönöm gyors válaszodat! :)

# 2/2Időpont 2008. szept. 24. 18:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Már egy idelye szedek fogamzásgátlót, de az utolsó két vérzésem elég furcsa volt kevés vér jött inkább barna valami jött belőlem! Most meg állandóan pisilnem kel fájnak a melleim...
Kb. 1 hónapig anyum nem, most már ujra rendesen szedi a fogamzásgátlót. Ezekszerint szeretkezni is szoktak apummal? És miért van az, hogy mostmár ujra szedi a gyógyszert? Miért ilyen furcsa anyum?
Mit tegyek? Fogamzásgátlót szedek (yasminelle-t) most tartok a 3. levélnél, de egy ideje észrevettem, hogy fáj a lábam. Olyan furcsa érzés, meg olyan mintha pár másodpercig...
Fogamzásgátlót szedek (Milligest) már több hónapja és amikor a barátom belém élvezett először, akkor másnap olyan furcsa volt a hasam alja, így kurutyolt és olyan furcsa érzés...
Anyum olyan furcsa. Ezelőtt kb. 3 hónappal szedte a fogamzásgátlót, de most már nem szedi. 35 éves amúgy. Akkor mikor megjön a menzesze, még a 10.napon is betétet dob ki a szemétbe. Mi lehet vele?
Pénteken szexeltünk a barátommal, ő belém élvezett. De már három napja olyan furcsa érzésvan, ami talán nem mondható fájdalomnak a hasamban. Félek, hogy terhes vagyok, pedig 6...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!