Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már egy idelye szedek fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy idelye szedek fogamzásgátlót, de az utolsó két vérzésem elég furcsa volt kevés vér jött inkább barna valami jött belőlem! Most meg állandóan pisilnem kel fájnak a melleim szédülök, fáj a derekam is! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
CSináltam tesztet 3 hete kb de az azt mutatta h nem vagyok terhes
2010. szept. 16. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy jó nagy felfázás, ami már a vesédre is ráment. És gyorsan menj orvoshoz, ha nem akarsz 40 fokos lázzal otthon feküdni.
2010. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kis barna cucc még belefér, nekem is ilyen néha, ez a tabletta velejárója. Viszont a többi tünet elég gáz, szerintem is felfázásra utalhat, úgyhogy nyomás a dokihoz! Addigis igyál annyi vizet amennyit csak bírsz! Sört is igyál (ha tuti nem vagy terhes), meg kamillateát, ezek jó vízhajtók. Aztán ha elmentél a dokihoz (amilyen hamar csak lehet!), a barna cuccot is meg tudod kérdezni.
2010. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát hallod sztem is felfáztál...futás a doki mielőtt komolyabbra fordul, tesómnak egy felfázástól is simán petefészek gyulladása lesz szal tényleg futizz dokihoz nehogy neked is rámenjen mert nővérem olyankor 1 hónapig szed nagyon erős gyógyszereket :S
2010. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!