Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés előtt lehet ennyire...

Szülés előtt lehet ennyire tág a hüvely? 19/L

Figyelt kérdés
Nem nagyon éltem korábban nemi életet,persze volt pár barátom,akivel eljutottunk a szeretkezésig,de egyik se volt tartós. Most van egy elég komoly kapcsolatom jó is vele minden, élvezem az együttléteket, de van egy számunkra elég nagy probléma.Múltkor voltam nőgyógyásznál minden rendben van, annyit állapított meg,hogy tág a hüvelyem.A páromnak gyakran lelankad a büszkesége szeretkezés közben bennem és azt mondja,hogy ez azért van, mert túl tág vagyok.(Egyébként küzd amúgy is merevedési problémákkal). Az lenne a kérdésem,hogy ez tényleg miattam van? És mitől lehetek egyátalán az?(hiszen nem volt annyit használva). Ez a probléma úgy tudom,hogy maximum szülés után jelentkezhet az viszont még nem volt, szóval nem értem...Mit tehetnék én ez ellen? Korábban senki nem panaszkodott rám ilyen probléma miatt. Nem szeretném,hogy tönkremenjen a kapcsolatunk.

2016. máj. 14. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha korábban senki másnak nem volt ilyen gondja veled, akkor vsz, a barátodnál van a gond, csak egyszerűbb neki a másikat hibáztatni.
2016. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátod rád keni a merevedési problémáit.
2016. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vanank különféle erősítő tornák, hogy a hüvely izomzatát megedze és azzal elvileg szűkül is. Most pontosan nem tudom mi a neve, de ha beírod, hogy hüvelyerősítő gyakorlatok biztosan találsz valamit.
2016. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a nőgyógyász is azt mondta, hogy tág a hüvelyed, akkor biztosan az, intimtorna megoldás lehet.
2016. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!