Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés utáni hüvely fertőzés...

Lány1221 kérdése:

Szülés utáni hüvely fertőzés és hüvelygomba? Egy kétségbeesett 22 éves anyuka

Figyelt kérdés
Szülés közben hüvelyi fertőzést és hüvely gombát kaptam már több mint 5 hónapja szültem. A 6 hetes kötelező vizsgálaton az orvos nem foglalkozott azzal hogy folyásom van. A hüvely környéke és a szeméremtest egésze vörös, irritált, viszket és fáj. Nem egy kúpot és krémet írtak fel rá, de még mindig semmi javulás. Azt mondták gyógyszert nem írhatnak fel mert szoptatok. De már nagyon rossz ez az egész. Párom támogat de rossz hogy anyai örömök után így kell lennem. Valaki valami tapasztaltot tudna mondani? Esetleg valami megoldást? Nem egy orvosnál jártam már... Egy kétségbeesett 5hónapos baba anyukája.
2016. márc. 16. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A páromnál ez olyan komoly komplikációkhoz vezetett hogy ő sajnos már nincs köztünk. Én azt javaslom függeszd fel a szoptatást és csinálj végig egy gyógyszeres kúrát.
2016. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami a pároddal történt.. Neki milyen problémája volt ? Ha megkérdezhetem.
2016. márc. 16. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!