Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzekkel a tünetekkel mekkora...

Ezzekkel a tünetekkel mekkora az esélye h pcos-em van?

Figyelt kérdés
Kb. 2 havonta jön meg, de előfordult h 4 hónapig nem volt semmilyem vérzés,az arcom eléggé tele van miteszerekkel és állandóan begyulladnak,hátamon a gerinc mentén ugyanez,a hajam nagyon ritka és vékonyszálú(ezt már 2x meg is jegyezték h olyan mintha kopaszodnék),a szemem nagyon sokat könnyezik,ami állítólag lehet hormonprobléma oka,nem vagyok elhízva de van rajtam egy kis zsír az is inkább a combom hátsó részén és a fenekemen. Erősen szőrösödök de szerencsére nem látszik mert szőke vagyok.Ami még nagyon zavar,hogy nem tudok fogyni,mert nem birom abbahagyni az evést főleg az édességeket,csokikat szeretem nagyon.Amiért még erre a betegségre gondoltam az,hogy anyának petefézsek daganata volt,és soha nem tudott lefogyni,és ő viszont hasra hízik,de neki más pcos-re utaló tünete nem volt.

2016. máj. 15. 11:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 16 éves vagyok ha ez számít valamit
2016. máj. 15. 11:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Abszolut arra utal minden. Es kamaszkorban szoktak a tunetek legeloszor jelentkezni, csak sokan keson veszik eszre figamzasgatlo használata miatt.:/
2016. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek arra utaló jelek.
2016. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 15. 14:31
 5/10 szilvijoe ***** válasza:
100%
és ne hagyjuk ki az inzulinrezisztencia lehetőségét sem!
2016. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát arról nem tudok,hogy van-e
2016. máj. 15. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha pcos-os vagy inzulin rezisztens is. Az utóbbi miatt alakul ki a pcos. Kérj egy 3 pontos terheléses vizsgálatot (ne csak cukrot, inzulin is nagyon fontos!). És keress egy hozzáértő dokit:)
2016. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké és ilyen vizsgálatot hol kell kérni?
2016. máj. 19. 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál vagy nőgyógyásznal.
2016. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. máj. 19. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!