Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normalis h nem ereztem...

Az normalis h nem ereztem semmit au elsö menszeszem elött? Pont ma jött meg. Es milyen gyakran kell cserelni a betetet es meddig tart a ciklus altalaban? Ja es hasznalhatok tampont? A betet zavar.15/L

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A ciklus attol fugg hanyadik napra jon meg . A ciklus elso napja AMIKOR megjon utolso pedig az a nap mielott megjon.

Atlag 28nap. Nekem 32. Es altalaban 4-5napig van meg

5napig van meg altalaban max 6mindenkinek.

De 2-3napig van meg nagyon utana enyhul.

2016. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tampont meg probald ugy h minivel tehat elso 2-3 napon ne mert cserelgethetned.orankent.

Es akkor kisebesednèl.

Amugy nem baj ensem ereztem mikor eloszor megjott elotte semmit inkabb masodik nap fajt.

Legyen nalad mindig betet vagy mini tampon mert par ev altalaban mire beáll lehet h kimarad honap vagy kethetente jon meg. Stb.:)

2016. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a valaszod :)
2016. máj. 15. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szivesen.:)
2016. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!