Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha néha-néha sárgás...

Normális, ha néha-néha sárgás a folyásom?

Figyelt kérdés
Néha sárgás színű, szagtalan folyásom van, de soha nem huzamosabb ideig és alapjáraton egyébként normális, áttetsző szokott lenni. Tényleg elég ritkán fordul elő, viszont aggaszt, mert a legtöbb oldalon azt olvastam, hogy ebben az esetben mindenképpen orvoshoz kell fordulni. Viszont múltkor belebotlottam egy cikkbe, amiben megemlítették, hogy ez akár normális is lehet, van ebben valami igazság? Mióta megjött a menstruációm, azóta előfordul, éppen ezért gondoltam, hogy ez normális lehet. 17/L
2016. máj. 15. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

"Folyás" alatt hüvely váladékra gondolsz? Vagy mire?


Az orvosi kivizsgálás egyébként ingyenes. Ha aktív nemi életet elsz, akkor pedig hatványozottan ajánlom az időnkénti szűrővizsgálatokat.


De nem kell megijedni, valószínűleg kis semmiség az egész :)

2016. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A folyás mindig másmilyen a ciklus során, tehát szerintem ez normális. Nem hinném, hogy fertőzés lenne.

19L

2016. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális un, fehérfolyásról lehet szó.
2016. máj. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is néha ilyen, voltam dokinál és semmit nem talált.
2016. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!