Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés de miért? (A...

Erős vérzés de miért? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Tobbszor is voltam már megujjazva de sosem verzett ....most nagyon folyik belőlem ...hőemelkedés és fejfájás is van nem tudom van e összefüggés .....olykor azóta faj az alhasam egyéb rosszullét nincs de lehet nincs is összefüggés ....a kérdésem az lenne hogy az ujjazástol lehet ez a vérzés h felsertett volna valamit??( ujjazásnal nem de együtt letnel volt már olyan h vereztem szóval az is lehet h a szűzhartyám nem szakadt az rendesen?) A válaszokat előre is koszonom

2016. máj. 16. 07:33
 1/3 A kérdező kommentje:
UI.: már nem vagyok szűz
2016. máj. 16. 07:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyira nem tudnak megujjazni h menzesz szeru vérzések legyen

Ez menzesz nekem is néha az hozza meg h a párommal együtt vagyunk es utána indul meg hirtelen mert megpiszkal ha nem ettől jön meg akkor mindig fokozatosan

Szóval szerintem téged is csak megpiszkalt es most megjött

Ha elment akkor menj orvoshoz de mar a másik kérdésed alatt is írtuk ezt :) jobbulást

2016. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom csaak a pánik ....és koszonom megegyszer
2016. máj. 16. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!