Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 48 eves vagyok es nagyon eros...

48 eves vagyok es nagyon eros verzesektol szenvedek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Harom honapig tarto bo verzes utan elmentem nogyogyaszhoz es miutan kaparast vegzett es valamifele analiziseket kivizsgalas celjabol, hazaengedett. Ket het mulva az eredmenyeim megerkeztek, teljesen jok. A kaparas utan 5-6 napig tarto verzesem volt ( aprilis 1-7 kozti idoszak). Majus elejere vartam az uj verzest ami mostanig 28 naponkent volt es nem jott meg csak 9-en es ujra nagyon eros. Nem kivanok ujra nogyogyaszhoz kerulni. Mit tegyek?

2016. máj. 11. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig kívánj újra nőgyógyászhoz menni, csak ezúttal alaposabbhoz. Én 5 nőgyógyásznál jártam fél év alatt, mire találtam lelkiismeretes, alapos orvost.

Háziorvostól kérj endokrinológiára is beutalót és addig keress, míg nem találsz értelmes nőgyógyászt.

2016. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs mióma? Csinált hüvelyi ultrahangot?
2016. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig nőgyógyászhoz kell menni, más nem fogja megoldani a problémád.

Egyébként az orvos helyesen járt el, ilyen idős korban vérzészavar esetén mindig el kell végezni a kaparást, mert így lehet szövettani mintát nyerni és megnézni, hogy nem rosszindulatú folyamat áll-e a hátterében.

Ha a szövettan negatív, akkor lehet tovább kutakodni meg más terápiát találni. Ha myoma áll a háttérben, akkor különböző gyógyszeres, ill. műtéti eljárások jönnek szóba, fel lehet rakatni hormontartalmú spirált, lehet hiszteroszkóppal endometrium-rezekciót végezni stb.

2016. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, gyógyszert nem kaptál?
2017. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!