Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhat nekem a propolisz...

F. Fanni18 kérdése:

Használhat nekem a propolisz húgyútifertőzésre, hüvelygyulladásra? (hosszabban lejjebb)

Figyelt kérdés
10 hónapja van folyamatosan ilyen problémám.Voltam 3 UROLÓGUSNÁL,és 5 NŐGYÓGYÁSZNÁL.Beszedttem 6 félek ANTIBIOTIKUMOT.Félre kezeltek mint kiderült kcium-oxalát kristályom volt.És most megint előjött 3 hete,úgy néz ki most már elmúlt a Kristály ürülése,de ettől begyulladt a húgycsővem és a hűvelyem és az alhasam is középen,lent nagyon érzékeny.

#gyulladás #felfázás #húgyút #vesehomok #húgyhólyaggyulladás l #hüvelygyulladásra
2016. máj. 17. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Fanni!


Remélem tudok számodra hasznos tanáccsal szolgálni.

Másfél évig voltak problémáim ugyanezekkel a leírásokkal csak kövek nélkül. Az urológia és a nőgyógyászat konkrétan ping-pongozott velem. Olyan fájdalmaim voltak, hogy hajszál hiján az őrületbe kergettek. 9orvosnál jártam, 8féle antibiotikumot, és 15féle egyéb gyógyszert írtak fel, teljesen feleslegesen. Írtó dühös vagyok a gyógyszeriparra, mert egy komolyabb betegségnél kiderül, hogy nem céljuk a gyógyítás, csak a megkoppasztás.

A mikrobiológiai vizsgálataim hol pozitív (E.Coli, E.faecalis), hol negatívak voltak. Másfél év gyötrelmes keresgélés után próbáltam ki a Grape-Vital grapefruit-mag kivonatot. 1,5 hét alatt tökéletesen rendbe tett. (ez az egyetlen természetes grapefruit-magot tartalmazó csepp a piacon, a többi hamisítvány és csak pénzkidobás)

Nem vagyok marketinges, semmi hasznom az egészből, nem kapok jutalékot az ajánlásából. Az is lehet, hogy nem mikrobák állnak a háttérben, és felesleges az ajánlásom.

Mindenesetre remélem ezzel vagy mással de megtalálod a helyes ellenszert.


Üdv,

Vienetta

2016. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!