Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igy is erdemes elmenni mehnyak...

Igy is erdemes elmenni mehnyakszuresre, nem lesz hamis eredmeny?

Figyelt kérdés
Alhasi fajdalmaim vannak, nagyon eros folyasom is van, eg, viszket. Valoszinuleg valamilyen fertozes/gomba, nem tudom. Viszont arra gondoltam, hogy egy fust alatt elintezem a mehnyakszurest, es ezt is megnezhetne. Sajnos keves az idom, es a menstruaciom is, hol 1 hettel korabban, hol kesobb jon meg, szoval nagyon beidoziteni nem tudom. Azt tudom, hogy menstruacio kozepen erdemes menni rakszuresre, de mivel 1 het mire idopontot kapok, plusz 1-2 hetes csuszassal tudom csak a menstruaciom is beloni, ami 3 hetente megvan, igy olyan sok lehetosegem nincs. :S 25 eves vagyok, mindig igy volt,e s mindig azt mondtak az orvosok,hogy ez meg boven normalis.
2016. máj. 19. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alhasi fájdalom elég sokmindentől lehet. Okosabbat csak mikrobiológiai vizsgálat után lehetne mondani.
2016. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen el kell menned dokihoz, ha valami gondod van. Majd ő eldönti, hogy lehet-e rákszűrést csinálni. Nekem volt már ilyen, hogy valami bajom volt és megcsinálták a rákszűrést is. Jó is lett.

De olyan is volt, hogy semmi bajom nem volt és mégsem volt jó a kenet és újra kellett menni.

2016. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sosem kötöttem ciklushoz a rákszűrést. nem si mondta soha az orvos. bár nekem is rendszertelen.

fertőzés, gomba, enyhe vérzés alatt is simán megcsinálta, ha éppen úgy jött ki a lépés, hogy letelt az egy év. mondhatni sosem mentem csak a rákszűrés miatt, hanem ha már ott voltam bármi másért, akkor ezt is mgejtettük.

2016. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el, majd ott eldönti hogy lehet-e vagy csak kezelés után.

Nálatok akkor még jó az 1 hét, nálunk 3-4 hét... és flegmáznak ha nem jó mert megvan...

2016. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!