Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak hazi modszerek mellnove...

Vannak hazi modszerek mellnovelesre? Valami keverekek amit meg kell inni, esetleg amit be kell dorzsollni a mellbe mint a kremet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nincs. Semmitől nem fog nőni, nincsenek csodaszerek.
2016. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Mellmasszázs segít, kb 3-4 perc, többször is csinálhatod a nap folyamán. Nekem bevált, leginkább formálja, feszesíti, de ha abbahagyod, visszatér az eredetire. Tehát csináld minden nap, első alkalmak után fájhat a mell. Segít még a hideg és meleg zuhany váltakozása. Egy barátnőm görög szénás teát ivott, neki is volt változás, de én semmilyen italt/gyógyszert nem próbálnék ki ezért.
2016. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ilyen módszer.

Azaz de. Hízz meg. A mell nagy része zsírszövet.

És általában genetika, kinek mekkorára nő.


De erre is igaz, nem a méret a lényeg.

2016. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nincs ezt a hormon genetika szabályozza. Egyébként életkorod? 18éves korig fejlődik általában mindenki . Vannak ilyen feszesítő krémek meg mint tudom én de szerintem pénz kidobás..
2016. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs. A krémek max formálnak, feszesítenek amíg használod. Hormonális a befolyásoltság, genetika. Zsírszövet a nagyrésze, így ha hízol oda is megy, de ha fogysz onnan megy elsőnek. Az alatta lévő izmot lehet erősíteni, így jobban domborodik, de azért sokat nem ad hozzá.

Nekem 21évesen érte el a végleges méretét és formáját.

2016. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen és sokszor a hízás sem megoldás, mert genetika. 82 kilósan (nem vagyok magas) is kis mellem volt, ahogy lefogytam is kis mellem van, de elfogadom.
2016. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha lenne ilyen szer, mindenkinek nagy melle lenne 😝
2016. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, nem tudom miért kellett lepontozni amiért leírtam, nekem.mi vált be. Egyáltalán nem írtam hogy méreteket nőtt a mellem, hanem hogy a masszázs segített abban, hogy feszesebb legyen, ami által szebb lett a formája, és teltebb hatása lett.
2016. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!