Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes ha 3 pozítív...

Magic85 kérdése:

Lehetek terhes ha 3 pozítív teszt után megjött? 11. -ére vártam de késett. Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Mindig 28 naposak a ciklusaim, soha nem késik. 2 gyerekem van és tervezünk még egy babócát.

De most késett. Csináltam tesztet és pozitív lett. Viszont két napra rá megjött. De nem úgy ahogy szokott. Kicsit véreztem ami nem jellemző. Mindig bő vérzésem van és 5-6 napig tart. Ennek ellenére mikor megjött, teszteltem. Pozitív. Vártam két napot és még mindig. A vérzésem piros és közepes erős. Estére viszont elmúlik. Nem görcsölök nincsen semmi fájás. Jövőhéten megyek dokihoz.



2016. máj. 19. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetsz, előfordul, hogy a nők véreznek a terhességük alatt is, bár nem úgy, mint ahogy addig. Van egy műsor valamelyik adón, olyan nőkről, akik az egész terhességük lefolyása alatt nem tudták, hogy terhesek. Sokuknak végig megvolt a menstruációja.

Majd az orvos megmondja 100%-ra, sok sikert :)

2016. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj minél előbb dokihoz, mert lehet kell egy kis hormon rásegítés, hogy megmaradjon a baba. Minden óra számít, ha gyenge a terhesség.
2016. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű az vagy, csak mint írták sokan a terhesség mellett még jó ideig véreznek persze nem úgy de valamennyit igen (Anyukám félidőig volt így!). Mindenképpen menj dokihoz nehogy vetélés legyen belőle!
2016. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jövőhét kedden tudok csak orvoshoz menni.Tesztelni már nem merek. Viszont holnap után megyek vérvételre Hcg szint mérésre. Elözőhét szombaton voltam ügyeleten, de semmit nem látott a doki ultrahangon. Hétfőn még pozitiv volt a teszt.
2016. máj. 19. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!