Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most lesz masodjara hogy...

Most lesz masodjara hogy tampont hasznalok de nem aludtam meg vele. Az lenne a kerdesem ha 10-kor teszem be (akkor megyek aludni) es fel 7-kor kelek akkor felkelljek e ejszaka cserelni?

Figyelt kérdés

Akkor felkelek ha van valami problemam mosdoba kell mennem akarmi.De ha amugy nem kene felkelnem,azert felkeljek cserelni?

Nem tudom mennyire magyaraztam erthetoen bocsi😂



2016. máj. 19. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Éjszakára a tampon nem túl jó megoldás. Ha ki tudod időben cserèlni, akkor jó, de ha nem akkor ne kockáztass inkább éjszakára használj betétet. Egy barátnőm csúnyán megjárta az éjszakára tampon használatot.
2016. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer csináltam ezt: 10kor betettem, hajnali 5kor felkeltem cserélni. Soha többet. Egyrészt nem tudok visszaaludni a másik, hogy mivel fekve vagy, majdnem 8 órán át egy üres szivacs van benned. Teljesen felesleges. Ha kiszámolod, ez 11 óra... A max. amit ajánlanak a 8 óra hossza.. de már az is ijesztő. 8 órán keresztül ott a méhed bejáratánál a bacigazdag meg bacivonzó vér... mondom ezt úgy, hogy nappalra én is tampont használok. Sztem ne kockáztass. 20L
2016. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó bukott matekból, ha szerinte este 10-től fél 7-ig aludni 11 óra. Ez 8 és fél óra, ez még normális. Éjszakai tampont használj nyugodtan.
2016. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én ilyenkor mindig az erre a célra legyártott ÉJSZAKAI BETÉTET használom!


19/L

2016. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
20 éve hasznàlok tampont éjjel-nappapll,de még sosem keltem fel csak azért,hogy kicseréljem.
2016. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ertem.Köszönöm.Tegnap este vegulis nem kockaztattam es nem tettem be.Ma majd meglatom csak akkor teszek ha nagyon muszaj!:)
2016. máj. 20. 15:47
 7/7 anonim válasza:
Én ilyenkor úgy szoktam hogy 9 körül beteszem a tampont, éjfélkor kelek és cserélem, majd utána reggel. Nekem ez így tökéletes, éjszakai tampont és betétet használok egyszerre, de van mikor így is átázok. Ha érzem hogy gond van, automatikusan felébredek. Utána pedig nem probléma a visszaalvás, mégiscsak jobb valamennyivel tisztábban visszafeküdni.
2016. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!