Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap este voltunk egyutt a...

Tegnap este voltunk egyutt a baratommal másodjára, es ma reggel miután pisiltem és kitoroltem azt vettem eszre hogy a hüvely fala vérzékeny, amikor először voltunk együtt akkor is ez volt. Normális?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem voltatok kellően egymásra hangolódva és kicsit felsértettétek a hüvely falát, lehet hogy kicsit szárazabb voltál és ezért lett egy kis hámsérülés. kicsit hanyagoljátok egymást amig begyógyul.
2015. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyál mindig kéznél van ! Vagy babaolaj. Ha a pénztárca engedi, síkosító. Időben eltolt előjáték, a mellekkel való hosszabb törődés. Uram bocsá, orális felkészítés a behatolás előtt. Minél több zavaró tényező kizárása. Úgy mint hideg, ápolatlanság,lakásban lévő személyek, telefonhívás, időhiány, fáradtság, stressz, el nem végzett tevékenységeken mélázás, ott hagyott főzésben lévő étel, azon aggódni, hogy kívánja-e a testem, tetszem-e neki. Akkor és ott, hidd el, hogy te vagy neki a világon a legkívánatosabb teremtés ! 50/ffi
2019. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!