Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 lassan 3 napja hogy késik a...

2 lassan 3 napja hogy késik a menstruációm.1 nappal azelőtt hogy megjött volna szeretkeztem a barátommal. Most mitől késhet?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a barátommal, egy nappal azelőtt érkeztem hogy megjött volna. De mivel még nem jött ezért szeretkeztünk, viszont másnap semmi, és még ma sem. Mitől lehet?

14 éves vagyok lassan két éve menstruálok. Augusztusban jött meg 2014ben,aztán Szeptemberben nem. Aztán mindig megjött úgy emlékszem napra pontosan kivéve júliusban akkor is késett egy kicsit. De úgye nem lehetek terhes, azt olvastam menszesz előtt egy nappal nagyon kevés esély van rá, védekezünk is. És akkor aznap este ki is vette mielőtt elment. Szerintetek ez még azért van mert még nem állt be rendesen?



#szex #késés #menstruácicó
2016. máj. 19. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! 14 éves vagy és máris nemi életet élsz, viszont tudásod hozzá semmi, felelősséged úgyszintén! Ráadásul még nem is érett a tested sem hozzá.

Igen, lehetsz terhes! Ami nem jelenti azt, hogy az is vagy.

Viszont aktust követően legalább 2 hétnek el kell telnie, hogy teszt kimutassa.

Szerintem inkább kéne foglalkoznod a biológia könyvvel és néhány hasznos könyvvel a védekezésről, mint a nemi élettel!

2016. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 leszek, úgyhogy ne ez legyen a téma :) Köszi a választ. Azt olvastam hogy már 3nap elteltével kimutatja a teszt, akkor ez nem igaz?
2016. máj. 19. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, látod! Pont ezért nem kéne nemi életet élned. Mert alapvető dolgokkal nem vagy tisztában. Van fogalmad róla, hogy mit jelent a megtermékenyítés, a beágyazódás? Mert ha lenne róla fogalmad, akkor tudnád, hogy 3 napos terhesség valójában nincs és éppen ezért teszt sem tudja kimutatni.

És ha mindjárt 15 leszel, az min változtat? Így is úgy is felelőtlen és tudatlan maradsz!

De csak és kizárólag egy nem várt baba miatt kívánom, hogy remélem nem leszel terhes!

2016. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolút ledöbbent, hogy kis taknyosok dugdossák egymásba a nemiszervüket NULLA háttértudással.
2016. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!