Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diflucan kúra gombára? Tapaszt...

Diflucan kúra gombára? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 3x kaptam már Diflucant, úgy írja a dokim mint a cukrot! :-D

1. Baromi drága, 4db-5000ft körül van

2. Először biztosan segített kb.2 hónapig voltam tünetmentes(akkor 2dbosat kaptam), 2.alkaloal megint felirta,4/3at vettem be mert a 4.et a partneremnek ajánlotta de aztán nem kapta meg mert lelepett...

3.Kb. 3 hete voltam dokinal megint, hogy újra visszajött vagy talán el sem múlt a gomba... Megint felírt 4db-ot... A maradék egyet bevettem a múltkoriból, szerintem a többit nem valtom ki de majd meglátom...

Ez január és április vége között zajlott. Persze közben sajnos antibiotikumot szedtem többször szóval nem csoda, hogy kijott és elég stresszes is vagyok az sem tesz jót! Most vitagyn c-t használtam, azt is a doktornő javasolta, valamit használt úgy érzem +sumetrolint kaptam(ezek mellett mindig volt hólyaghurutom is sajna...)!

2016. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy állítólag baromi jó gyógyszer, erős de hatásos! Ezért gondolkodom, hogy újra kivaltom, de azaz 5000 tényleg húzós! :/ Nekem heti 1x kell szednem, szóval egy hónapig legalább tart míg elfogy és a hatása jóval tovább!
2016. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gombára. Megfelelő adagolás nélkül semmit nem ér a kezelés, nagyon fontos, hogy a megfelelő dózist és a megfelelő időtartamot megállapítsa a doki. Persze van olyan gombafaj, amire hatástalan a Diflucan.
2016. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az orvos biztos fogja tudni az adagolást. Mellékhatás esetleg?
2016. máj. 20. 05:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetnek mellékhatásai, alkoholt például egyáltalán nem szabad inni, amíg tart a kezelés, továbbá érdemes este, lefekvés előtt bevenni, így ha a émelyegnél tőle, azt átalszod.
2016. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jótanácsokat!
2016. máj. 20. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt vegul barmi mellekhatasa?
2022. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!